• ru
  • ua

Комментарии - Оксана Соколан (5)

Оксана Соколан прокомментировалаПереваги "Живого" хліба. Частина третя 17 июня 2014 в 19:05

Закваска робиться так: в 0,5л. теплої води додаєте жорнове борошно грубого помелу (на основі білого борошна закваска швидко псується, і в ній відсутній весь спектр корисних елементів зерна). Консистенція розчину - на рідкі млинці - добре вимішуємо і ставимо в тепле місце - 23-28 С на 36 годин, накривши харчовою плівкою, або полотняним рушником. Признаки бродіння з'являться у вигляді бульбашок на поверхні. Після цього ще додаємо борошна, як на густі млинці і знову ставимо в тепле місце на 12 годин - закваска готова.
Печіть на здоров'я!
П.С. Детальну інформацію по темі бездріжджового хліба можна прочитати в спецвипуску газети "Голос Землі" - "Живий хліб".
0

Оксана Соколан прокомментировалаЛюдина, яка саджала дерева 12 января 2014 в 00:37

Гусман Мінлєбаєв - це герой фільму тільки не початку 20 століття, а початку 21. Разом з дружиною вони засадили 500 га землі. Здається фантастикою...

Але прийнявши участь у семінарі Гусмана Мінлєбаєва 21-22 грудня, я розумію, що кожен з нас може посадити хоч декілька цінних дерев там, де є можливість їх посадити чи посіяти. Хто хоче зробити це професійно, стати власником земельної ділянки й посадити на ній цінні види дерев - важливо перейняти досвід Гусмана Мінлєбаєва. В цій справі він професіонал вищого класу і з точки зору практики, і з точки юридичної підготовки. Як найоптимальніше - про все це він розповідає і показує на своїх семінарах.

Саме на семінарі прийшло бажання поширювати й популяризувати його досвід.

А фільм допомагає зрозуміти всю важливість цієї справи.

Про семінар Гусмана Мінлєбаєва більш детально читайте тут:http://svoiles.bm360test.ru/
0

Оксана Соколан прокомментировалаСіємо під зиму 3 января 2014 в 12:04

Так, важливо все показувати:).

Тільки на момент створення програми не було можливості щось показати. А необізнаність коли і що висівати проявляється в тому, що висівається насіння у теплу погоду. А це - реальна втрата насіння й часу.

До сьогоднішнього дня у нас в день плюсова температура. Тому продовжую висівати насіння деяких культур для спостереження й аналізу до сьогоднішнього дня. Записую дату й умови посіву. Пропоную всім пробувати. Власний досвід - це велика справа. А весною вже буде що показати і й порівняти.
0

Оксана Соколан прокомментировалаЭМ-контейнер – в каждый дом! 2 января 2014 в 22:05

Стаття, як на мене, відмінна. Чітко, детально все описано і зрозуміло. Земля відроджується на очах, якщо повертати їй все те, що можна повернути, викристовуючи Емку.
0

Оксана Соколан прокомментировалаЖивица кедра сибирского в подарок! 2 января 2014 в 21:57

Доброго дня!
Зверніться в Клуб, який є у Вашому місті. До живиці додається інструкція, де детально прописано як саме потрібно провести сибірську чистку. Розрахована на 80 днів вживання живиці у відповідній кількості щодня. Результати дає досить ефективні.
0
О нас

Наш сайт о природном земледелии и здоровом образе жизни. Мы считаем, что эти понятия неразрывно связаны. И не только между собой, но прежде всего с Человеком.

В нашем понимании, занимаясь Природным земледелием (синонимы – экологическое, натуральное, органическое), человек естественно приходит к тому, чтобы вести здоровый образ жизни. Иначе – теряется смысл слова Природное...

С другой стороны, здоровый образ жизни в городе – затратная штука. И для ценителей своего здоровья разумно было бы освоить природные методы земледелия на своем земельном участке. Для чего? Чтобы через свой разум, руки и сердце обеспечивать себя и свою семью здоровыми продуктами питания.

Мы – это содружество Клубов Природного и Органического земледелия. Свою деятельность мы ведём уже 9 лет. И за это время накоплен богатый опыт, собрано много информации, проверена продукция, помогающая вести природное земледелие и здоровый образ жизни.

Пройдя процедуру регистрации, вы сможете получить намного больше пользы от пользования нашим сайтом. Для Вас станут доступны такие функции как возможность писать статьи, загружать фотографии, общаться на форуме, оставлять комментарии к статьям.

В данный момент сайт находится в стадии наполнения, сейчас мы активно работаем над наполнением информацией и добавлением новых функций.

Будем искренне рады, быть полезными Вам –  дорогие земледельцы.